اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری اسپانیا به دلیل آب و هوای معتدل، رژیم غذایی سالم، دریای مدیترانه، فرصت کسب و کار، … یک کشور بسیار جذاب است. کشور اسپانیا به کیفیت زندگی بالا و سرمایه گذاری های موفق معروف است.

چندین نوع اقامت در اسپانیا وجود دارد:

اقامت تحصیلی

ما به شما یک فرصت منحصر به فرد برای تحصیل در یک کشور با سنت های آکادمیک بی نظیر و برنامه های مدرن با بالاترین استانداردهای آموزش و پرورش معاصر اروپا ارائه می دهیم. فارغ التحصیلی از یک مدرسه یا کالج اسپانیایی به معنای این است که مدرک آموزشی شما در همه کشورهای اتحادیه اروپا و در بسیاری از کشورهای G20 معتبر خواهد بود.
زبان اسپانیایی دومین زبان گسترده دنیا بعد از انگلیسی است. بیش از ۳۵۰ میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان صحبت می کنند. این زبان، زبان رسمی ۲۱ کشور و زبان بسیاری از توافقنامه های بین المللی است. دانشگاه های اسپانیا جزو قدیمی ترین دانشگاه های جهان هستند، که از مدرن ترین برنامه های آموزشی استفاده می کنند. دانشگاه های بارسلونا و گرانادا در سراسر جهان معروف هستند. در میان سایر دانشگاه های دولتی برتر اسپانیا دانشگاه های مادرید، سویا و والنسیا هستند.

اقامت کاری

برای اخذ ویزای کاری پیش از دریافت مجوز کار ابتدا باید کار پیدا کنید. پس‌از اینکه از یافتن شغل موردنظر اطمینان یافتید، کارفرما باید برای شما تقاضای اجازه ¬نامه (مجوز کار) بدهد تا بتوانید به¬ طور قانونی در اسپانیا کار کنید. درصورتی‌که این شغل در فهرست کمبودی نیروی انسانی درج شود و اگر تبلیغات صورت گیرد و هیچ متقاضی مناسبی از اسپانیا یا اتحادیه اروپا برای این شغل وجود نداشته باشد، مجوز کار صادر می¬شود.

اقامت از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در اقتصاد اسپانیا به شما درآمد خالص، حمایت قانونی و سیستم مالیات قابل اعتماد ارائه خواهد داد. علاوه بر مزایای مشهود شغلی ، امکان دریافت اجازه اقامت دائم اسپانیا را نیز به دست می آورید. اگر منابع کافی مالی دارید، ما مشتاقانه می توانیم به شما برای راه اندازی یک کسب و کار جدید، و یا خرید یک کسب و کار موجود در اسپانیا کمک کنیم ، و یا می توانیم یک ملک در اسپانیا مطابق با نیازهای شما با امکان تولید سود خالص سالانه بیابیم.

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری
اقامت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در اسپانیا به سه طریق انجام می شود:
• دارایی های املاک و مستغلات (€ ۵۰۰،۰۰۰)
• سهام و یا سپرده های بانکی (۱ میلیون €)
• قرضه عمومی (۲ میلیون €)
کسانی که از طریق فرد سرمایه گذار می توانند برای اقامت اقدام کنند شامل:
• همسر و یا شریک زندگی
• فرزندان زیر سن قانونی
• فرزندان بالای سن قانونی، که هنوز ازدواج نکرده و از لحاظ اقتصادی وابسته هستند
• پدر و مادر سرمایه گذار
• پدر و مادر همسر سرمایه گذار
اجازه اقامت به تمام دارندگان آن اجازه زندگی و کار در هر نقطه از اسپانیا را می دهد. اعطای این اجازه اقامت نیازی به زندگی در اسپانیا، که بیش از ۱۸۳ روز در نظر گرفته می شود، ندارد. تنها شرط این است که یک بار در طول مدت اقامت از اسپانیا بازدید کرده باشید.

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری


نویسنده مطلب admin