هتل های عجیب

هتل های عجیب در سراسر دنیا را مورد بررسی قرار می دهیم و با ساخت آنها آشنا می شویم.به معرفی چندین هتل عجیب و با طراحی خاص می پردازیم که این سازه ها به واسطه ی ظاهرشان و امکاناتی را که در اختیار مسافرین می گذارد به تنهایی بعنوان یکی از مقاصد گردشگران تبدیل شده است.

۱-هتل  central & cafe

این هتل که در شهر کپنهاگ دانمارک واقع شده است فقط شامل یک اتاق ۵/۲ در ۳ است که بالای یک کافی شاپ درجه یک قرار دارد.در همین فضای کم که در اختیار دارید یک تخت دو نفره،حمام،تلوزیون قرار دارد.

۲-هتل iceotel

این هتل در کشور سوئد در ۲۱ سال پیش افتتاح شد که بصورت یخی می باشد که هر ساله در حال بازسازی می باشد.هر سال در ماه نوامبر با یخ های رودخانه تورن و برف های ذوب شده این کار صورت می گیرد.

۳-هتل magic mountion

این هتل در منطقه ی محافظت شده ی hulio در کشور شیلی قرار دارد که ددر دل جنگل واقع شده است.این هتل برای مسافران و گردشگران گزینه های متنوعی را در اختیار می گذارد که می توان به اتاق هایی که زیر یک آبشار واقع شده اند اشاره کرد و در صورتی که به فضای جنگل و صدای آب علاقه دارید می توانید از این اقامتگاه استفاده کرد و لذت ببرید.

۴- مسافرخانه های dog bark park

مالک مسافرخانه ی ذکر  شده یک هیزم شکن حرفه ای است که البته عاشق سگ ها می باشد و این مسافرخانه را با شمایل دو سگ طراحی کرده است.این مسافرخانه که در کشور آمریکا واقع شده است به شکل سگ ۳۰۷ متری ساخته شده که دارای ۴ اتاق خواب است.

۵-اقامتگاه Huzhou sheraton

این اقامتگاه در روی دریاچه تایهو واقع در حدفاصل شانگهای و نانجینگ در کشور چین قرار دارد.این هتل نعل اسبی شکل که توسط معماری به اسم ماتانسونگ طراحی شده،دارای ۲۷ طبقه در بالای سطح و ۲ طبقه در زیر آب است که فضایی استثنایی را رقم زده است.

۶-هتل کپسولی kanda

هتل های کپسولی برای اولین بار در اوزاکا ژاپن ساخته شد و علاقه مندان زیادی را هم به خود جذب کردکه در حال حاضر مشهورترین آنها در هتل کاندا در توکیو قرار دارد.بصورت معمول کرایه ی آن برای یک نفر شبی ۳۰ یورو می باشد.در حال حاضر این ایده در کشورهای اروپایی هم رونق گرفته است و فرودگاه هلیسنکی در فنلاند اولین خوابگاه را افتتاح کرد.

از دیگر هتل های عجیب می توان به برج های arian amazon در کشور برزیل،هتل crazybear  انگلستان ،هتل inntel amsterdam zaandamn   هلند و هتل marques deriscal  اشاره کرد

Rating: ۵.۰. From 1 vote.
Please wait...

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *